שרטוט ותכנון חללים בבית פרוג

תמיד אהבתם להסתכל בתכניות בניה, מעתה תוכלו לתכנן אותם בעצכם! לנצל חללים, להציג תרשימים מדויקים עבור פרויקטים מגוונים, להתמצא בכל מרכיבי השרטוט למן הכנת השרטוט הגולמי ועד להפקת ההדמיות ללקוח. 

קורס עיצוב גרפי - כיתת לימוד לגרפיקה

הקורס המבוקש והממצה לשילוב בתעשיית הבניה בישראל

תחום השרטוט הינו מבוקש מאז ומתמיד, אליו מצטרף תחום ההדמיות שמאפשר הצגת תכניות ללקוח ולפרסום. בפרוג תקבלו סט כלים מקיף להכנת תכניות עיצוב פנים: חתכים, פרישות והבנת מושגים כגון קנה מידה, פרספקטיבה ואיזומטריה, סימנים מוסכמים, פרטים ורשימות. היכרות עם התוכנות המעשיות בתחום: אוטוקאד, סקצ'אפ וויריי. בקורס המעשי נעניק לכם את היכולת לבנות מודלים תלת מימדיים בצורה קלה ומהירה תוך שילוב מבטים בסגנונות ויז'ואליים שונים והצגתם ללקוח.

זה מה שתוכלו לעשות כשתצאו מהקורס ובעצם... כבר במהלכו!

להשתלב כעצמאי או כשכיר

בחברות בניה, קבלנים, יזמים ועיריות. לתת שירות מקיף שיכלול שרטוט והדמיות מפורטות.

להקים עסק תכנון ואדריכלות מצליח

מתן מענה מושלם לפרויקטים מורכבים, הכנת מודלים מגוונים ורכישת חוג לקוחות בעלי אפשרויות.

להציע הדמיות לפרויקטים עתידיים

ההדמיות הם כלי חשוב ומהותי לשם קידום פרסום וגיוס מימון, תוכלו כבר במהלך הקורס להציע שירותכם לארגונים ומוסדות.

שירותי ייעוץ מקצועי

תוכלו לספק שירות מקצועי של ניצול חללים ותכנון ללקוחות, מסקטורים שונים, עבור פרויקטים מכל הסוגים.

הורד עכשיו את תוכנית הלימוד לשנה זו:

עבודות בוגרים

למדנו, יצרנו, צמחנו!

אני רגיל לומר לכל אלה ששואלים אותי איפה אני גר: 'פרוג'. כי פרוג זה הבית שלי- של היוצרים, של האומנות במיטבה! הצלחה היא לא המפתח לפרוג- פרוג היא המפתח להצלחה! אם אתה אוהב את מה שאתה עושה, אתה גם תהיה מוצלח. בפרוג לא לומדים רק איך לעצב. לומדים גם לאהוב לעצב- "תמצא עבודה שאתה אוהב, ולא תצטרך לעבוד אפילו יום אחד בחיים". בהצלחה פרוגיסטים!

הלל צור
סטודיו 'גרפקא'

כשגדלים בחממה כזו טובה, לא מפסיקים לצמוח! היום אני יכול להגיד בפה מלא שקיבלתי מהמקום הזה הרבה יותר מלימוד טכני של התוכנות וכלים מקצועיים – קיבלתי כאן תמיכה מלאה וביטחון ביכולת שלי להשתלב בתעשייה. גם כיום, כשאני עומד בראש חברה לפרסום ומיתוג ומעניק שירות למאות לקוחות – אני ממשיך לקבל פידבקים, תמיכה ופרגונים בלי סוף מהמרצים, מחיים ומטובי דיקמן. תודה לכם!!!

שלמה לרר
סטודיו 'שלמה לרר'

פרוג, המקום והאגדה, הוביל אותי להגשמת החלום במקצוענות ללא פשרות. כאן רכשתי ידע מקצועי וכלים מעשיים ע"י טובי המרצים והאומנים, וכשלומדים מהגדולים, הדרך להצלחה ישרה ובטוחה. מחלקת ההשמה היעילה של פרוג לא מניחה לבוגרים עד שמסמנת וי על היעד -לצייר להם משרה טובה.

מלכי פישמן
איור עם מעוף

אתם יצירתיים? בואו לפגישת התאמה!

מלאו את הפרטים שלכם ונתאם פגישת התאמה אצלנו במכללה

תעשיית ההצלחות של פרוג