סדנת תאורה

למי מיועדת הסדנה? לאדריכלים ומעצבי פנים המעוניינים להשתלב בעולם התאורה והאדריכלות.

המפתח להשתלבות בתעשיית העיצוב בישראל

חומרי הלימוד: מושגי יסוד בתאורה ובחשמל, סוגים וגווני אור, עולם הנורות | תכנון תאורה מפורט בהתאמה לחללים שונים ולסגנונות שונים | חומרים בעיצוב פנים ובאדריכלות, הצגה ללקוח של פרויקט תאורה | היכרות עם מעצבי תאורה בינלאומיים וישראליים, טרנדים בתחום | בניית תכנית תאורה מלאה, חישובים וכתבי כמויות| תאורה מתקדמת למשרדים וחללים תעשייתיים | הסדנה כוללת סיור בחנויות תאורה

מנחת הקורס: שרי ברנע גבעון – מעצבת פנים ומתכננת ומעצבת תאורה, בעלת סטודיו לעיצוב פנים ותאורה. מנהלת מגמת עיצוב ואדריכלות פנים בבית פרוג.

 

זה מה שתוכלו לעשות כשתצאו מהסדנה:

לבצע פרויקטים של עיצוב פנים טוב יותר מכל מעצב:

בזכות ידע מעמיק בעולם התאורה, שיוצר פרויקט מושלם ברמה העיצובית והפרקטית

ליצור בעצמכם תכנית תאורה מלאה:

ללקוחות בכל הגדלים ומכל הסקטורים, כולל חישובים מדויקים שישמשו את הלקוח באופן מושלם בשלב הביצוע

לבלוט מעל כלל אנשי המקצוע בתחום שלכם:

בזכות התמחות ייעודית ואפשרות להעניק שירותים מתקדמים ללקוחות שלא מתפשרים על מקצוענות!

להקים סטודיו משלכם לעיצוב תאורה:

ולתת מענה למגוון לקוחות המעוניינים בעבודות ייעודיות בתחום

הירשם עכשיו לייעוץ והתאמה ללא תשלום:

עבודות בוגרים

למדנו, יצרנו, צמחנו!

אני רגיל לומר לכל אלה ששואלים אותי איפה אני גר: 'פרוג'. כי פרוג זה הבית שלי- של היוצרים, של האומנות במיטבה! הצלחה היא לא המפתח לפרוג- פרוג היא המפתח להצלחה! אם אתה אוהב את מה שאתה עושה, אתה גם תהיה מוצלח. בפרוג לא לומדים רק איך לעצב. לומדים גם לאהוב לעצב- "תמצא עבודה שאתה אוהב, ולא תצטרך לעבוד אפילו יום אחד בחיים". בהצלחה פרוגיסטים!

הלל צור
סטודיו 'גרפקא'

כשגדלים בחממה כזו טובה, לא מפסיקים לצמוח! היום אני יכול להגיד בפה מלא שקיבלתי מהמקום הזה הרבה יותר מלימוד טכני של התוכנות וכלים מקצועיים – קיבלתי כאן תמיכה מלאה וביטחון ביכולת שלי להשתלב בתעשייה. גם כיום, כשאני עומד בראש חברה לפרסום ומיתוג ומעניק שירות למאות לקוחות – אני ממשיך לקבל פידבקים, תמיכה ופרגונים בלי סוף מהמרצים, מחיים ומטובי דיקמן. תודה לכם!!!

שלמה לרר
סטודיו 'שלמה לרר'

פרוג, המקום והאגדה, הוביל אותי להגשמת החלום במקצוענות ללא פשרות. כאן רכשתי ידע מקצועי וכלים מעשיים ע"י טובי המרצים והאומנים, וכשלומדים מהגדולים, הדרך להצלחה ישרה ובטוחה. מחלקת ההשמה היעילה של פרוג לא מניחה לבוגרים עד שמסמנת וי על היעד -לצייר להם משרה טובה.

מלכי פישמן
איור עם מעוף

רוצים לבדוק אם זה בשבילכם? בואו נשב

מלאו פרטים ונקבע פגישת הכירות זריזה במכללה

תעשיית ההצלחות של פרוג