סדנת פיקוח שטח

למי מיועדת הסדנה? למעצבי פנים ואדריכלים המעוניינים לספק ללקוחותיהם שירות מקיף יותר, שיחסוך להם דאגות, כאבי ראש, התעסקות רבה וגם הרבה מאוד כסף.

המפתח להשתלבות בתעשיית העיצוב בישראל

חומרי הלימוד: תכנון וניהול תקציב לתהליך בנייה או שיפוץ | בניית לוחות זמנים לפרויקט, עמידה בזמנים והתמודדות עם "הפתעות" | מכרזים בין קבלנים, כתבי כמויות ומפרטים | טיח, ריצוף וצבע – חומרים ושיטות עבודה | אתגר האיטום – תכנון ויישום מדויק, אזורים "מועדים לפורענות" | הפרטים הקטנים שיוצרים את התמונה השלמה באזורים שונים בבית | אינסטלציה, חשמל ומיזוג – דגשים חשובים בתכנון ובביצוע, חומרים, שיטות עבודה וחידושים | הסדנה כוללת סיור מיוחד בשטח!

זה מה שתוכלו לעשות כשתצאו מהסדנה:

לרכז פרויקטים מלאים עבור לקוחותיכם:

עם שירות מקיף משלב בניית תקציב השיפוץ ועד לגמר הביצוע באופן מושלם

להתנהל בעצמכם מול מכרזי קבלנים:

כולל ניהול תכניות ומפרטים מדויקים של כמויות, בלי פספוסים

לתכנן ולהציע פרויקטים המותאמים לעדכונים בשוק:

בזכות ידע מקיף בתחום החשמל והאינסטלציה והתמצאות בטרנדים החמים בשוק

לנהל פרויקטים גדולים בתחום הבנייה:

לרבות תיאום מושלם בין בעלי מקצוע מתחומים שונים ובהיקפים שונים

הירשם עכשיו לייעוץ והתאמה ללא תשלום:

עבודות בוגרים

למדנו, יצרנו, צמחנו!

אני רגיל לומר לכל אלה ששואלים אותי איפה אני גר: 'פרוג'. כי פרוג זה הבית שלי- של היוצרים, של האומנות במיטבה! הצלחה היא לא המפתח לפרוג- פרוג היא המפתח להצלחה! אם אתה אוהב את מה שאתה עושה, אתה גם תהיה מוצלח. בפרוג לא לומדים רק איך לעצב. לומדים גם לאהוב לעצב- "תמצא עבודה שאתה אוהב, ולא תצטרך לעבוד אפילו יום אחד בחיים". בהצלחה פרוגיסטים!

הלל צור
סטודיו 'גרפקא'

כשגדלים בחממה כזו טובה, לא מפסיקים לצמוח! היום אני יכול להגיד בפה מלא שקיבלתי מהמקום הזה הרבה יותר מלימוד טכני של התוכנות וכלים מקצועיים – קיבלתי כאן תמיכה מלאה וביטחון ביכולת שלי להשתלב בתעשייה. גם כיום, כשאני עומד בראש חברה לפרסום ומיתוג ומעניק שירות למאות לקוחות – אני ממשיך לקבל פידבקים, תמיכה ופרגונים בלי סוף מהמרצים, מחיים ומטובי דיקמן. תודה לכם!!!

שלמה לרר
סטודיו 'שלמה לרר'

פרוג, המקום והאגדה, הוביל אותי להגשמת החלום במקצוענות ללא פשרות. כאן רכשתי ידע מקצועי וכלים מעשיים ע"י טובי המרצים והאומנים, וכשלומדים מהגדולים, הדרך להצלחה ישרה ובטוחה. מחלקת ההשמה היעילה של פרוג לא מניחה לבוגרים עד שמסמנת וי על היעד -לצייר להם משרה טובה.

מלכי פישמן
איור עם מעוף

רוצים לבדוק אם זה בשבילכם? בואו נשב

מלאו פרטים ונקבע פגישת הכירות זריזה במכללה

תעשיית ההצלחות של פרוג