סדנת פוטושופ לצלמים

למי מיועדת הסדנה: לצלמים מקצועיים המעוניינים לשפר את יכולותיהם בתחום עריכה וניהול של תמונות, ברמה העיצובית ובמישור הטכנולוגי (גיבויים, מפתוח תמונות, איתור מהיר ועוד).

המפתח להשתלבות בתעשיית העיצוב בישראל

חומרי הלימוד: עריכת צבע, משולבת באמצעות Smart Objects | צריבות מקצועיות, טכניקות בחירה מתקדמות וצילום כהכנה לצריבה | אפקטים מיוחדים בתמונות, פוקוס סלקטיבי (Tilt-Shift) | ריטוש מקצועי, הסרת פרטים מפריעים, טיפול בפנים ושיער | גרפיקה בפוטושופ, כלים גרפיים עבודה עם מלל | אוטומציה והכנה להדפסה, שימוש בסקריפטים

זה מה שתוכלו לעשות כשתצאו מהסדנה:

ליצור אלבומים דיגיטליים מדהימים למגוון לקוחות

משלב עריכת התמונה של אלבומי חתונה ואירועים בצורה משולמת ועד ההורדה לדפוס.

לערוך תמונות מכל סוג ברמה גבוהה במיוחד

כולל שילוב צבעים ואפקטים, יכולת גבוהה בריטוש, עריכת צבעים נכונה ותוספות עיצוביות מגוונות

לבלוט מעל כלל אנשי המקצוע בתחום שלכם:

בזכות התמחות ייעודית ואפשרות להעניק שירותים מתקדמים ללקוחות שלא מתפשרים על מקצוענות!

להיות אשפים בתחום שיפור ותיקון תמונות

עם יכולות יוצאות דופן בריטוש והסרת פרטים מפריעים, ויצירת תמונות מושלמות - ממש כמו ביום שבו הן צולמו!

הירשם עכשיו לייעוץ והתאמה ללא תשלום:

עבודות בוגרים

למדנו, יצרנו, צמחנו!

אני רגיל לומר לכל אלה ששואלים אותי איפה אני גר: 'פרוג'. כי פרוג זה הבית שלי- של היוצרים, של האומנות במיטבה! הצלחה היא לא המפתח לפרוג- פרוג היא המפתח להצלחה! אם אתה אוהב את מה שאתה עושה, אתה גם תהיה מוצלח. בפרוג לא לומדים רק איך לעצב. לומדים גם לאהוב לעצב- "תמצא עבודה שאתה אוהב, ולא תצטרך לעבוד אפילו יום אחד בחיים". בהצלחה פרוגיסטים!

הלל צור
סטודיו 'גרפקא'

כשגדלים בחממה כזו טובה, לא מפסיקים לצמוח! היום אני יכול להגיד בפה מלא שקיבלתי מהמקום הזה הרבה יותר מלימוד טכני של התוכנות וכלים מקצועיים – קיבלתי כאן תמיכה מלאה וביטחון ביכולת שלי להשתלב בתעשייה. גם כיום, כשאני עומד בראש חברה לפרסום ומיתוג ומעניק שירות למאות לקוחות – אני ממשיך לקבל פידבקים, תמיכה ופרגונים בלי סוף מהמרצים, מחיים ומטובי דיקמן. תודה לכם!!!

שלמה לרר
סטודיו 'שלמה לרר'

פרוג, המקום והאגדה, הוביל אותי להגשמת החלום במקצוענות ללא פשרות. כאן רכשתי ידע מקצועי וכלים מעשיים ע"י טובי המרצים והאומנים, וכשלומדים מהגדולים, הדרך להצלחה ישרה ובטוחה. מחלקת ההשמה היעילה של פרוג לא מניחה לבוגרים עד שמסמנת וי על היעד -לצייר להם משרה טובה.

מלכי פישמן
איור עם מעוף

רוצים לבדוק אם זה בשבילכם? בואו נשב

מלאו פרטים ונקבע פגישת הכירות זריזה במכללה

תעשיית ההצלחות של פרוג