סדנת צילומי ילדים וניו בורן

למי מיועדת הסדנה? לבוגרות קורס צילום של בית-פרוג ולצלמות מקצועיות המעוניינות להתמקצע בתחום הייעודי של צילומי ילדים ותינוקות.

המפתח להשתלבות בתעשיית העיצוב בישראל

חומרי הלימוד: התאמת הידע הצילומי לעולם צילומי הילדים | תאורה, התמודדות עם שמש, בחירת לוקיישן | התנהגות עם מצולמים ו"הפעלה" שלהם | תרגול תאורת סטודיו | טיפול בתינוקות לקראת צילום – תנוחות, תאורה, אביזרים | התנסות וצילום בסטודיו | הסדנה כוללת סיור צילום עם ילדים בשטח.

זה מה שתוכלו לעשות כשתצאו מהסדנה:

להפוך לצלמי משפחה מובילים

וליצור "בוקים" מהממים עבור לקוחותיכם, שייזכרו לשנים!

להתמקצע בהעמדה והפעלה של מצולמים

באופן שיאפשר לכם ליצור צילומים טבעיים ומרגשים, שנכנסים ללב

לבלוט מעל כלל אנשי המקצוע בתחום שלכם

בזכות התמחות ייעודית ואפשרות להעניק שירותים מתקדמים ללקוחות שלא מתפשרים על מקצוענות!

להקים סטודיו צילום משלכם

שיספק למצולמים בכל הגילאים את הסביבה הנוחה והמתאימה ביותר לצילומים בלתי נשכחים

הירשם עכשיו לייעוץ והתאמה ללא תשלום:

עבודות בוגרים

למדנו, יצרנו, צמחנו!

אני רגיל לומר לכל אלה ששואלים אותי איפה אני גר: 'פרוג'. כי פרוג זה הבית שלי- של היוצרים, של האומנות במיטבה! הצלחה היא לא המפתח לפרוג- פרוג היא המפתח להצלחה! אם אתה אוהב את מה שאתה עושה, אתה גם תהיה מוצלח. בפרוג לא לומדים רק איך לעצב. לומדים גם לאהוב לעצב- "תמצא עבודה שאתה אוהב, ולא תצטרך לעבוד אפילו יום אחד בחיים". בהצלחה פרוגיסטים!

הלל צור
סטודיו 'גרפקא'

כשגדלים בחממה כזו טובה, לא מפסיקים לצמוח! היום אני יכול להגיד בפה מלא שקיבלתי מהמקום הזה הרבה יותר מלימוד טכני של התוכנות וכלים מקצועיים – קיבלתי כאן תמיכה מלאה וביטחון ביכולת שלי להשתלב בתעשייה. גם כיום, כשאני עומד בראש חברה לפרסום ומיתוג ומעניק שירות למאות לקוחות – אני ממשיך לקבל פידבקים, תמיכה ופרגונים בלי סוף מהמרצים, מחיים ומטובי דיקמן. תודה לכם!!!

שלמה לרר
סטודיו 'שלמה לרר'

פרוג, המקום והאגדה, הוביל אותי להגשמת החלום במקצוענות ללא פשרות. כאן רכשתי ידע מקצועי וכלים מעשיים ע"י טובי המרצים והאומנים, וכשלומדים מהגדולים, הדרך להצלחה ישרה ובטוחה. מחלקת ההשמה היעילה של פרוג לא מניחה לבוגרים עד שמסמנת וי על היעד -לצייר להם משרה טובה.

מלכי פישמן
איור עם מעוף

רוצים לבדוק אם זה בשבילכם? בואו נשב

מלאו פרטים ונקבע פגישת הכירות זריזה במכללה

תעשיית ההצלחות של פרוג