המסלול המקצועי ביותר בתחום, שיוציא אתכם מאיירים אלופים עם ידע ופרקטיקות מעשיות לאיור בכל סגנון והכנה לעבודה מיידית.

רק בקורס

איור דיגיטלי

בבית פרוג

המרצים הבכירים בישראל

אחוז ההשמה הגבוה ביותר

התכנים הכי פרקטיים שיש

כל הכלים והידע

כדי לשלוט בחוקי הרישום של עצמים ודמויות מכל הסוגים, להמחיש בדיוק מושלם כל הבעה או תחושה, ללכוד את המפגש בין אור וצל בצורה הכי ריאליסטית שאפשר ולהפוך למאיירים מומחים ומבוקשים, עם מגוון אדיר של אפשרויות תעסוקה משתלמת!

זה מה שאפשר לעשות כשיוצאים מהקורס
ובעצם... כבר במהלכו!

לאייר קריקטורות ולהשתלב בעולם העיתונות

הלמידה מטובי המאיירים והקריטוריסטים תיתן לכם לא רק כלים לביצוע מדויק של איורים, אלא גם לחשיבה מחוץ לקופסה ויצירת סצנות משעשעות, ייחודיות ובעלות אמירה אמנותית. קורס ציור דיגיטלי בפרוג מאפשר לכם להשתלב בעולם העיתונות והקריקטורות.

לאייר קומיקסים לעיתונות ולספרים

עם יכולת לספר סיפור שלם במשיחת מכחול, תוכלו להפיק קומיקס משלכם או לעבוד עם אחת מההוצאות המובילות שכבר נהנות מבוגרים רבים של בית פרוג ומפיקות חוברות וספרי קומיקס מרתקים

לאייר ספרים וחומרי פרסום

בזכות היכולות המתקדמות תוכלו לבחור לאייר ספרי ילדים או מבוגרים עבור אחד מבתי ההוצאה לאור, או לחילופין לספק שירותים למשרדי הפרסום וחברות המיתוג, עם איורים לפרסום במדיות השונות

עבודות בוגרים

רק בפרוג

פורום פרטי לסטודנטים

פורום סגור ופנימי להעלאת שיעורי בית, דיונים מקצועיים, עבודות שונות, התייעצויות ותמיכה מחברי הקורס וסגל המרצים.

הקלטות ותרגול מודרך

כל הקלטות השיעורים זמינים בפורום הכיתה לצפייה חוזרת, בנוסף למתרגל/ת מקצועי/ת לתמיכה והדרכה בביצוע שיעורי הבית.

מנוי פרימיום בפרוג​

לאתר הפורומים של פרוג נכנסים מעל 350,000 משתמשים בחודש! תלמידי פרוג מקבלים מנוי פרימיום ויכולים להעלות ולפרסם עבודות, לקדם את הפרופיל המקצועי וליצור קשר עם לקוחות.

מחלקת השמה

מחלקת ההשמה של פרוג יוזמת ומעורבת בעולם התעסוקה, ומשיגה עבור הסטודנטים משרות שוות, לקוחות שווים ושיתופי פעולה משתלמים, גם שנים לאחר סיום הלימודים.

שנדבר על זה?

מוכנים להתחיל את ההצלחה שלכם?

תלחצו חזק על הכפתור!​

בית פרוג, בני ברק: רח’ ז’בוטינסקי 168 מגדלי שקל | ירושלים: שטראוס 3 | התקשרו עכשיו: 072-2201433

קורס איור ממוחשב בבית פרוג

לחבר קווים וצורות ליצירה מלאה חיים, להעביר באמצעות מכחול וצבע תחושות והבעות מדויקות, לצייר את הקריקטורה החריפה או את הקומיקס המשעשע של מחר – זה הזמן ללמוד ציור ולאייר ברמה אחרת!

המקצוענים מציירים לכם עתיד!

כשאנחנו מדברים על אמנות, אנחנו מדברים על איור. כבר לפני אלפי שנים טבלו האמנים מכחול בצבעי שמן וציירו את העולם כפי שראו אותו מנקודת מבטם. מאז ועד היום נוספו אינספור כלים לאיור, פיזיים וממוחשבים – אבל הנפש היוצרת, העין האמנותית והיד המדויקת תמיד מנצחות!

מסלול האיור בפרוג יוצק לכם את היסודות החשובים ביותר בעולם האיור ובתהליכי הרישום השונים ומאפשר לכם להבין ולתרגל רישום של דמויות ועצמים שונים, להעביר באיור פרספקטיבה מדויקת, ללכוד את המפגש המרגש בין האור לצל, להמחיש הבעות ותחושות ועוד ועוד – בליווי המאיירים המובילים בישראל.

הציור שלכם יפליג מהטכניקות הוותיקות ומהכלים המסורתיים, כולל שימוש בחומרים קלאסיים ובכלי עבודה שונים – ויגיע אל עולם האיור הממוחשב ושימוש בתוכנות האיור הדיגיטליות הטובות בעולם.

קורס איור ממוחשב מתקיים בבית פרוג, בירושלים ובבני ברק, ומיועד לתלמידים חרדים ודתיים, גברים ונשים בשעות נפרדות.

זה מה שתוכלו לעשות כשתצאו מהקורס ובעצם... כבר במהלכו!

לאייר קריקטורות ולהשתלב בעולם העיתונות

הלמידה מטובי המאיירים והקריטוריסטים תיתן לכם לא רק כלים לביצוע מדויק של איורים, אלא גם לחשיבה מחוץ לקופסה ויצירת סצנות משעשעות, ייחודיות ובעלות אמירה אמנותית. קורס ציור דיגיטלי בפרוג מאפשר לכן להשתלב בעולם העיתונות והקריקטורות.

לאייר קומיקסים לעיתונות ולספרים

עם יכולת לספר סיפור שלם במשיחת מכחול, תוכלו להפיק קומיקס משלכם או לעבוד עם אחת מההוצאות המובילות שכבר נהנות מבוגרים רבים של בית פרוג ומפיקות חוברות וספרי קומיקס מרתקים

לאייר ספרים וחומרי פרסום

בזכות היכולות המתקדמות תוכלו לבחור לאייר ספרי ילדים או מבוגרים עבור אחד מבתי ההוצאה לאור, או לחילופין לספק שירותים למשרדי הפרסום וחברות המיתוג, עם איורים לפרסום במדיות השונות

צבעים קורס איור פרוג

הירשם עכשיו לייעוץ והתאמה ללא תשלום:

המרצים המובילים בישראל

שולם פייגין

מאייר עצמאי. את הספר הראשון איירתי בגיל 14 עם טושים ומאז לא מצליח להפסיק. בין עבודותי, ספרי ילדים וקומיקס, איורי מגזין, קריקטורות ועוד. אני ופרוג:

פפה פיינברג

1988 ועד היום – מאייר וקריקטוריסט עבור העיתונים בארץ כמו ה "ג'רוזלם פוסט" ו-"דו"ח ירושלים" ,ובארה"ב ב-"אורנג 'קאונטי" ו-"סן דייגו ג'ורנאל" . כמורה ומאייר מעצב דף

דבורה קוטובסקי

מרצה לציור ידני בקורס איור ממוחשב. עובדת במגוון רחב של אומנות מסורתית, מאיירת ספרי ילדים ומבוגרים. בעלת ניסיון רב בהוראה של ציור, כ20 שנה.

אלברט אברהם זמורה

במאי אנימציה מאיר ספרים צייר סטורי בורד ואנימטור. 18 שנות ניסיון באנימציה. ניהול פרסומות לחברות מובילות בישראל והטלוויזיה הישראלית. משחקי מולטימדיה ומשחקי וידיאו. מרצה בקורסי

עבודות בוגרים

רוצים לבדוק אם זה בשבילכם? בואו נשב

מלאו פרטים ונקבע פגישת הכירות זריזה במכללה

תעשיית ההצלחות של פרוג

×
×

עגלת קניות

נשמע סיפור יקר?

יש לנו שוברי הנחה מפנקים לזכאים!

השאירו פרטים כאן או בדף ובדקו האם מגיע לכם מחיר מיוחד

בחרת בדרך הנכונה!

אנחנו אוהבים את הרצינות והרצון שלך להתקדם ומחכים כבר להכיר אותך.

בדרך כלל אנו חוזרים תוך כמה שעות אבל גם לנו לפעמים יש עיכובים ועומסים, אז גג יום יומיים ואנחנו איתך.

לא רוצה לחכות?

תמיד אפשר להתקשר אלינו:

077-8048-756 | 08:00-18:00