מכללת פרוג , בני ברק: רח’ ז’בוטינסקי 168 מגדלי שקל   |  ירושלים: רח' שטראוס 3   |  טלפון: 0722201433

קורס פרופשיונל פרינט
עולם הדפוס בבית פרוג

להעניק צורה ונפח לתוצרים דיגיטליים, לבחור את הצבע המדויק והחי ביותר, להותיר חותם על כל סוג נייר ומגוון חומרים נוספים, לנהל קו ייצור אמיתי – זה הזמן להפוך לאשפי דפוס אמיתיים!

קורס הדמיות אדריכליות

אצלנו, הכישרון והעין החדה שלכם יעניקו לכם מקצועיות בכול מה שקשור לדפוס

בעולם סופר דיגיטלי ומקוון שבו המסרון החליף את העיתון והקליק מנסה לנצח את הלוח הוותיק, יש תחום אחד שלא מפסיק להתפתח ולהפתיע: עולם הדפוס.
גם בתקופה שבה מותגים שלמים וארגונים רבים מתבססים במרחב האינטרנטי, מכונות הדפוס לא נחות לרגע וכל עסק עדיין דורש הדפסות מסוגים שונים: מכרטיסי הביקור והקבלות ועד שלטים, דוכנים ומוצרים מורכבים אחרים. את המכונות המסורתיות מחליפות מכונות חדישות ורבות עוצמה, המנוהלות ע"י מחשב ומדפיסות במהירות ובחדות שטרם נראתה.
מסלול "פרופשיונל פרינט – עולם הדפוס" בבית פרוג יעניק לכם את כל הידע הדרוש כדי להפוך למקצוענים בתחום: משלב הכנת הקבצים לקראת הורדה לדפוס, דרך בחירת החומרים המתאימים, ביצוע ההדפסות במכונות השונות, התאמות צבע, כריכות, חיתוכים, השבחות והפקות דפוס ייחודיות.
הקורס כולל סיורים בבתי דפוס, מכון הטבעות, מכון השבחות ועוד – להיכרות קרובה ומעשית עם העבודה.

זה מה שתוכלו לעשות כשתצאו מהקורס ובעצם... כבר במהלכו!

להשתלב כמקצועני דפוס במחלקות שונות

בזכות הידע העדכני וההתאמה לטכנולוגיות החדישות, שמהווה יתרון משמעותי בשוק גם על פני אנשי דפוס וותיקים

לנהל בקרת פסי יצור של הדפסות

השילוב בין הידע התיאורטי להתנסות המעשית יקנה לכם את הכלים לעבוד בפועל בתחנות שלאורך תהליך הדפוס ולהוביל בהצלחה פרויקטים גדולים ומאתגרים

לפתוח עסק מצליח בעולם הפקות הדפוס

אוהבים פרויקטים גדולים ומורכבים? מעדיפים "לתקתק עבודה" ולספק תוצרים מהירים במאסות? הידע שלכם יאפשר לכם לבחור את הפורמט האולטימטיבי בתחום, לצד כלים להתנהלות איכותית ומקצועית מול לקוחות

הירשם עכשיו לייעוץ והתאמה ללא תשלום:

המרצים המובילים בישראל

שולם פייגין

מאייר עצמאי. את הספר הראשון איירתי בגיל 14 עם טושים ומאז לא מצליח להפסיק. בין עבודותי, ספרי ילדים וקומיקס, איורי מגזין, קריקטורות ועוד. אני ופרוג:

פפה פיינברג

1988 ועד היום – מאייר וקריקטוריסט עבור העיתונים בארץ כמו ה "ג'רוזלם פוסט" ו-"דו"ח ירושלים" ,ובארה"ב ב-"אורנג 'קאונטי" ו-"סן דייגו ג'ורנאל" . כמורה ומאייר מעצב דף

דבורה קוטובסקי

מרצה לציור ידני בקורס איור ממוחשב. עובדת במגוון רחב של אומנות מסורתית, מאיירת ספרי ילדים ומבוגרים. בעלת ניסיון רב בהוראה של ציור, כ20 שנה.

אלברט אברהם זמורה

במאי אנימציה מאיר ספרים צייר סטורי בורד ואנימטור. 18 שנות ניסיון באנימציה. ניהול פרסומות לחברות מובילות בישראל והטלוויזיה הישראלית. משחקי מולטימדיה ומשחקי וידיאו. מרצה בקורסי

עבודות בוגרים

אתם יצירתיים? בואו לפגישת התאמה!

מלאו את הפרטים שלכם ונתאם פגישת התאמה אצלנו במכללה

תעשיית ההצלחות של פרוג

סגירת תפריט