קורס עימוד מקצועי בבית פרוג

לשלב בצורה המושלמת יצירה עם עיסוק בדברים שבקדושה, להתפרנס ברווח מבלי לצאת מד' אמות של תורה, לעצב ולהוציא לאור חיבורים תורניים מרהיבים – זה הזמן ללמוד לעמד בבית פרוג!

קורס עימוד - כיתת לימוד

כאן, משלבים פרנסה עם תורה ומנצלים את המקצוענות שביצירה לדברים החשובים באמת!

עולם הדפוס נמצא כיום בפריחה אדירה. על אף שליטתה של המדיה המקוונת והאמצעים הדיגיטליים המשוכללים הנגישים לכל יד ולכל כיס, אין משהו שיכול להחליף את קסמו של ספר קלאסי. העולם התורני הוא אחד המרוויחים העיקריים, כאשר בכל שנה יוצאים לאור יותר ויותר חיבורים תורניים ומהדורות חדשות לספרים ותיקים. לצד זאת, ישנם רבים המעוניינים לשלב את העיסוק בתחום התורני עם פרנסה ברווח, בלי להתפשר או לוותר על מה שחשוב להם באמת.

לימודי עימוד וההוצאה לאור בבית פרוג הוא הפתרון המושלם המשלב את שני העולמות הללו. מצד אחד, אפשרות להמשיך ולהיות בסביבה תורנית, מוקפים באותיות של קדושה – ומצד שני יכולת לתת מענה לצרכי השוק הדורשים מעמדים איכותיים שבאפשרותם להפוך חיבור ליצירה שלמה: משלב העימוד, דרך העיצוב והכריכה ועד ההבאה לדפוס. יחידה שלמה מוקדשת לתחום העיצוב, מתוך הבנה שהמוציא לאור יעדיף לעבוד מול בעל מקצוע אחד ולקבל ממנו את החבילה השלמה (ולא לפנות באופן ייעודי למעצב עבור הכריכה וכד').

בוגרי מסלול קורס עימוד נהנים מעבודתם בכל יום מחדש, ומפיקים יצירות ברמה מעוררת השתאות: כבר במהלך הקורס הם מעמדים ומעצבים ספרי קודש מאירי עיניים, ומקבלים עוד ועוד פרויקטים אמיתיים מלקוחות. 

זה מה שתוכלו לעשות כשתצאו מהקורס ובעצם... כבר במהלכו!

לעמד ספרים תורניים ברמה הגבוהה ביותר

כולל יכולת טיפול בטקסטים מורכבים ביותר, באמצעות תוכנות "אינדיזיין" ו"תג". היצירות שלכם יפארו את ארון הספרים באלפי בתים בישראל ויהפכו לנכס צאן ברזל!

לעצב ספרים ולהביאם לדפוס

כולל עיצוב הכריכה שמהווה למעשה את ה"מפגש" הראשון של הקורא עם הספר, טיפול בגלופות בצורה מדויקת, הטבעות והשבחות מסוגים שונים - ועד הורדה לדפוס באופן מדויק, ליצירת ספר מושלם.

לעצב עלונים, עיתונים, ספרים וחומרים נוספים, במערכות העיתונים ובהוצאות לאור המובילות בשוק

בוגרים רבים משתלבים בעולם העימוד בכלל, ועוסקים בתחומים נוספים.

ספר - לימודי עימוד

הירשם עכשיו לייעוץ והתאמה ללא תשלום:

המרצים המובילים בישראל

איתמר נתן

איתמר נתן אמן וצייר, מעצב גרפי וטיפוגרף בנשמה, בוגר המחזור הראשון של פרוגבעלים ומייסד של סטודיו ״המעצב״ – עיצוב אמנותי, מיתוג יצירתי ופרסום.   כמו״כ בשנים האחרונות

מינדי גישייד

שכר הלימוד בבית הספר בו למדתי, הוא היקר ביותר. הוא שדה האש של החיים. הוכשרתי במסלול חרדי סטנדרטי של עיצוב גרפי ובזאת עסקתי. מזה כשמונה

בועז שרון

מעצב גרפי כ-20 שנה ובעלים של סטודיו “כישרון”. מעניק שירותי פרילאנס למשרדי פרסום גדולים ולבתי הו”ל במגזר החרדי. מתמחה בעימוד על כל סוגיו ובעיצוב חומרים

איתמר גור

מרצה ומנחה לעיצוב ומיתוג. בעל סטודיו גור, אחראי על עיצוב תצוגות ירידים וכנסים שונים למעלה מעשור. בין עבודותיו הבולטות והמוכרות במשק הן ללא ספק תויות

אריאל אלינסון

אריאל אלינסון הראשון בארץ שהוכר על ידי חברת אדובי העולמית כ Adobe Campus Leader בוגר מכללת חשיפה. מרצה וותיק למקצועות הגרפיקה והמולטימדיה ומפתח מערכי הדרכה.

עבודות בוגרים

רוצים לבדוק אם זה בשבילכם? בואו נשב

מלאו פרטים ונקבע פגישת הכירות זריזה במכללה

תעשיית ההצלחות של פרוג