קורס איור ממוחשב בבית פרוג

לחבר קווים וצורות ליצירה מלאה חיים, להעביר באמצעות מכחול וצבע תחושות והבעות מדויקות, לצייר את הקריקטורה החריפה או את הקומיקס המשעשע של מחר – זה הזמן ללמוד ציור ולאייר ברמה אחרת!

המקצוענים מציירים לכם עתיד!

כשאנחנו מדברים על אמנות, אנחנו מדברים על איור. כבר לפני אלפי שנים טבלו האמנים מכחול בצבעי שמן וציירו את העולם כפי שראו אותו מנקודת מבטם. מאז ועד היום נוספו אינספור כלים לאיור, פיזיים וממוחשבים – אבל הנפש היוצרת, העין האמנותית והיד המדויקת תמיד מנצחות!

מסלול האיור בפרוג יוצק לכם את היסודות החשובים ביותר בעולם האיור ובתהליכי הרישום השונים ומאפשר לכם להבין ולתרגל רישום של דמויות ועצמים שונים, להעביר באיור פרספקטיבה מדויקת, ללכוד את המפגש המרגש בין האור לצל, להמחיש הבעות ותחושות ועוד ועוד – בליווי המאיירים המובילים בישראל.

הציור שלכם יפליג מהטכניקות הוותיקות ומהכלים המסורתיים, כולל שימוש בחומרים קלאסיים ובכלי עבודה שונים – ויגיע אל עולם האיור הממוחשב ושימוש בתוכנות האיור הדיגיטליות הטובות בעולם.

קורס איור ממוחשב מתקיים בבית פרוג, בירושלים ובבני ברק, ומיועד לתלמידים חרדים ודתיים, גברים ונשים בשעות נפרדות.

זה מה שתוכלו לעשות כשתצאו מהקורס ובעצם... כבר במהלכו!

לאייר קריקטורות ולהשתלב בעולם העיתונות

הלמידה מטובי המאיירים והקריטוריסטים תיתן לכם לא רק כלים לביצוע מדויק של איורים, אלא גם לחשיבה מחוץ לקופסה ויצירת סצנות משעשעות, ייחודיות ובעלות אמירה אמנותית. קורס ציור דיגיטלי בפרוג מאפשר לכן להשתלב בעולם העיתונות והקריקטורות.

לאייר קומיקסים לעיתונות ולספרים

עם יכולת לספר סיפור שלם במשיחת מכחול, תוכלו להפיק קומיקס משלכם או לעבוד עם אחת מההוצאות המובילות שכבר נהנות מבוגרים רבים של בית פרוג ומפיקות חוברות וספרי קומיקס מרתקים

לאייר ספרים וחומרי פרסום

בזכות היכולות המתקדמות תוכלו לבחור לאייר ספרי ילדים או מבוגרים עבור אחד מבתי ההוצאה לאור, או לחילופין לספק שירותים למשרדי הפרסום וחברות המיתוג, עם איורים לפרסום במדיות השונות

צבעים קורס איור פרוג

הירשם עכשיו לייעוץ והתאמה ללא תשלום:

המרצים המובילים בישראל

שולם פייגין

מאייר עצמאי. את הספר הראשון איירתי בגיל 14 עם טושים ומאז לא מצליח להפסיק. בין עבודותי, ספרי ילדים וקומיקס, איורי מגזין, קריקטורות ועוד. אני ופרוג:

פפה פיינברג

1988 ועד היום – מאייר וקריקטוריסט עבור העיתונים בארץ כמו ה "ג'רוזלם פוסט" ו-"דו"ח ירושלים" ,ובארה"ב ב-"אורנג 'קאונטי" ו-"סן דייגו ג'ורנאל" . כמורה ומאייר מעצב דף

דבורה קוטובסקי

מרצה לציור ידני בקורס איור ממוחשב. עובדת במגוון רחב של אומנות מסורתית, מאיירת ספרי ילדים ומבוגרים. בעלת ניסיון רב בהוראה של ציור, כ20 שנה.

אלברט אברהם זמורה

במאי אנימציה מאיר ספרים צייר סטורי בורד ואנימטור. 18 שנות ניסיון באנימציה. ניהול פרסומות לחברות מובילות בישראל והטלוויזיה הישראלית. משחקי מולטימדיה ומשחקי וידיאו. מרצה בקורסי

עבודות בוגרים

רוצים לבדוק אם זה בשבילכם? בואו נשב

מלאו פרטים ונקבע פגישת הכירות זריזה במכללה

תעשיית ההצלחות של פרוג