קורס הדמיות אדריכליות בבית פרוג

ללמוד ליצור הדמיה פוטוריאליסטית שלא נופלת מתמונה, להיות הצלע המרכזית בשיווק פרויקטים נדל"ניים עתירי תקציב, להפוך רעיונות ותכניות מופשטות למשהו שאפשר לחוש ולהבין – זה הזמן לראות את העולם בתלת מימד ולבצע הדמיות מנצחות!

עם ההדמיות המנצחות שלכם כל פרויקט מקבל את הכבוד המגיע לו!

אנחנו חיים בעולם ויזואלי. עולם שבו אף אחד לא קונה שום מוצר, אפילו הקטן ביותר – מבלי לראות אותו תחילה בצורה ברורה. כאשר מדובר באחת העסקאות המשמעותיות בחייה של כל משפחה – רכישת בית, הדבר חשוב אף יותר. אחד החלקים החשובים ביותר בכל עסקה, הוא אפוא ההדמיה שמציגה את התוצר הסופי לפני שזה בוצע. כל פרויקט אדריכלי, בכל היקף, זקוק להדמיה איכותית שתציג באופן חי ומשכנע את התכנית ותקדם את העסקה לכדי סגירה.

מעצבי פנים, אדריכלים, יזמים ומשווקי נדל"ן זקוקים באופן שוטף ליוצרי הדמיות, וזה בדיוק מה שאתם תהיו כשתסיימו את המסלול הזה. במהלך קורס הדמיות אדריכליות, המקיף והמקצועי בתחומו, תרכשו את הידע שיאפשר לכם להפוך שרטוט פשוט למודל תלת מימדי חי ומרהיב שאפשר לראות מכל צדדיו ולהתרשם ממנו באופן מלא ומציאותי. הקורס מעניק לכם את כל היסודות הדרושים כדי להמיר תכנית בסיסית ליצירה חיה, וידע רחב בתוכנות ההדמיה , מידול וארכיטקטורה המובילות בעולם.

בוגרי הקורס מבצעים הדמיות עבור הגופים הגדולים במשק, כולל הדמיות חוץ ופנים, הדמיות מורכבות המשלבות ריהוט ואבזור בתוך חללים שונים, ואף הדמיות מוצרים. גם אם אתם עצמכם מעצבי פנים או אדריכלים, תוכלו להתמקצע בתחום ההדמיות וכך לחסוך הוצאות שוטפות יקרות בהוצאת עבודות ההדמיה לספקים חיצוניים.

לימודי הדמיות בפרוג , הכוללים לימודי הדמיות אדריכליות ממחושבות, מתקיימים בבית פרוג בבני ברק ובירושלים.

זה מה שתוכלו לעשות כשתצאו מהקורס!

לספק שירותים לכלל העוסקים בתחום הבנייה

ממעצבי פנים ואדריכלים ועד יזמים ומשרדי מכירות, ואף משרדי פרסום ועיצוב המספקים שירותי פרסום לחברות בנייה. כל אלה יוכלו להיעזר בשירותיכם ולהעביר אליכם פרויקטים מהנים ומאתגרים שיכניסו לכם סכומים גדולים.

הדמיות אדריכליות

הדמיות אדריכליות הינן בין עבודות העיצוב היקרות ביותר - ואתם תוכלו לבצען ברמה גבוהה! הקורס כולל לימודי vray, ויריי לסקצ'אפ.

לבצע הדמיות מורכבות בתחומים שונים

בין שהלקוח שלכם מייצר ומשווק ציוד רפואי, מכונות כבדות, עיצוב חללים תעשייתיים, ריהוט ואבזור משרדי ועוד. אתם תוכלו לבצע בדייקנות את ההדמיות וכך להוות חלק חיוני במערך השיווקי שלו.

לימודי תלת מימד והדמיות

הירשם עכשיו לייעוץ והתאמה ללא תשלום:

עבודות בוגרים

רוצים לבדוק אם זה בשבילכם? בואו נשב

מלאו פרטים ונקבע פגישת הכירות זריזה במכללה

תעשיית ההצלחות של פרוג