מידע נוסף

פרימייר

לתפור סצנות באמצעות עכבר

במסגרת המסלול לעריכת וידיאו בפרוג – המכללה החרדית למקצועות התקשורת החזותית, תערכו היכרות מעמיקה עם אחת התוכנות הוותיקות ביותר בתחום עריכת הוידיאו.

פרימייר פרו מבית אדובי נולדה לפני כחצי יובל שנים והפכה במהרה לתוכנת העריכה המובילה ביותר בשוק. משנה לשנה הלכה התוכנה והתפתחה והיא נותנת היום מענה מושלם לעריכת וידיאו ותכנים מצולמים. כמו שאר התוכנות של אדובי למקצועות התקשורת החזותית, היא מתממשקת בקלות עם שלל פלטפורמות הנמצאות בשימוש בתקשורת החזותית. האינטגרציה שלה עם תוכנות נוספות כגון אפטר אפקט’ס מאפשרת לעורכי הוידיאו ליצור מוצר מושלם.

גם העובדה שהיא מסוגלת לייבא ולייצא את תוצרתה במגוון גדול של פורמטים, הופכת אותה לכלי מרכזי בתעשיית הסרטים. היא החליפה לחלוטין את שולחן העריכה שליווה את תעשיית הסרטים לאורך שנים רבות והיא מסוגלת כיום, בגרסתה האחרונה, לשלב קטעי וידיאו, להוסיף קטעי טקסט, אנימציות ומעברים מונפשים ואפילו אפקטים רבים שפעם היו נחלתן של תוכנות ייעודיות. בעידן הנוכחי מסוגלת התוכנה לערוך ולייצר כל דבר החל מסרטים באורך מלא וכלה בסרטונים ליוטיוב ולפייסבוק.

במסלול עריכת הוידיאו של פרוג תלמדו כיצד לנצל את התוכנה עד תומה. להכיר את הפילטרים הרבים שהיא מציעה ולשזור סצנות לפי דרישות הבימוי. למעשה, באמצעות התוכנה תוכלו אפילו להפוך לבמאים בעצמכם…

מרצי המסלול