מידע נוסף

לימודי עימוד מקצועי

לימודי עימוד, הוצאה לאור, עימוד סדר והפקת ספרים, עיתונים, מגזינים קורס אינדייזיין ועוד

אודות המסלול:

 


בשנים האחרונות מתפתח תחום ההוצאה לאור ללא הרף. אם בתחילה היה נראה שהקידמה הדיגיטלית תוריד את קרנם של הספרים המודפסים, הרי שבפועל מה שקרה בשוק הפוך לגמרי: הכלים המקצועיים הרבים והתפתחות עולם הדפוס הנגישו את התחום וכיום כותבים רבים יכולים להוציא לשוק את יצירותיהם באריזה יפה ומקצועית. כתוצאה מכך, כמות הכותרים היוצאים לאור בכל שנה הולכת ועולה, ואלה יצרו דרישה לאנשי מקצוע בתחום העימוד וההכנה לדפוס.
קורס עימוד הינו מסלול עימוד מורחב של פרוג מעניק ללומדיו “ארגז כלים מקצועי” ובו כל היכולות הדרושות למעמד בימינו: הבנה ויזואלית ותכנון נכון של ספרים ופרויקטים אחרים (בתחום הפרסום, בתחומי לימודיים ועוד) ושליטה מקיפה בתוכנות המרכזיות בעולם העימוד – אינדייזין Indesign מבית אדובי לעימוד מתקדם של פרויקטים מגוונים ותוכנת “תג” המובילה בעימוד ספרי קודש.
כמענה לצורך הקיים בשוק, כולל הקורס יחידה המוקדשת כולה לעיצוב גרפי עבור מעמדים. כך, בוגר המסלול יוכל להציע ללקוחותיו העתידיים שירות מלא הכולל מעבר לעימוד הספר גם עיצוב של השערים ודפי המבוא, עיצוב מגזינים, גלופות לספרי קודש, מודעות פרסום ולמעשה – כל הדרוש להפקות ספרים, מאלף ועד תיו.

מסיימי המסלול בהצלחה יקבלו תעודה מקצועית מבית פרוג שתבטא את הישגיהם לאורך הלימודים, ויחזיקו גם בתיק עבודות מגובש, עשיר ומקצועני הכולל מגוון של פרוייקטים המשקף את הישגיהם, במטרה לסייע להם בהשתלבות מיטבית בשוק העימוד.
בנוסף, בית פרוג מלווה את בוגריו גם לאחר סיום הלימודים, באמצעות מחלקת השמה הפועלת סביב השעון ומעניקה סיוע וכלים מעשיים למציאת עבודה, כמו גם אפשרויות מגוונות לפרסום וליצירת שיתופי פעולה עסקיים.

קורס תוכנת תג

מבוא והיכרות
עימוד – הלכה למעשה
עבודה ברב טקסט
אפשרויות מתקדמות
השלמה וסיום

קורס אינדיזיין

היכרות עם התוכנה
עימוד בסיסי
עימוד מתקדם
כלים והרחבות
סיכום

קורס עיצוב למעמדים

תוכנת אילוסטרייטור
תוכנת פוטושופ
עיצוב והכנת גלופות
מפגש אינדיזיין מתקדם
סדנת הבאה לדפוס

משך המסלול:
13 חודשים, והוא כולל 49 מפגשים אחת לשבוע, בני שלוש וחצי שעות כל אחד, במתכונת לימודי ערב (18:30-22:00; סך הכל 228 שעות אקדמיות).
המעוניינים להירשם ללימודים במסלול העימוד, יעברו מבחני קבלה הכוללים ראיון אישי, שמטרתם לוודא את ההתאמה הבסיסית למסלול המבוקש.

הלימודים ומפגשי התרגול מתקיימים בכיתות העריכה והמחשבים המתקדמות של בית פרוג.

הקורסים מתקיימים בסניף בבני ברק ובסניף החדש בירושלים.

מלגות לזכאים. קורסים לגברים ונשים בשעות ובכיתות נפרדות.

צרו קשר עוד היום >>

מלאו את הפרטים בטופס במצורף ונחזור אליכם עם הפרטים המלאים:

 

מרצי המסלול
  • מרצה הקורס

    בועז שרון

    בועז שרון מעצב גרפי כ-20 שנה ובעלים של סטודיו “כישרון”. מעניק שירותי פרילאנס למשרדי פרסום גדולים ולבתי הו”ל במגזר החרדי. מתמחה בעימוד על כל סוגיו ובעיצוב חומרים פרסומיים ייחודיים. | קרא עוד >>

  • מרצה הקורס

    אריאל אלינסון

    אריאל אלינסון הראשון בארץ שהוכר על ידי חברת אדובי העולמית כ Adobe Campus Leader בוגר מכללת חשיפה. מרצה וותיק למקצועות הגרפיקה והמולטימדיה ומפתח מערכי הדרכה. מלמד במכללת סלע ובפרוג. העביר הרצאות וסייע ביצירת חומרי הסברה עבור יחידת דובר צה”ל. | קרא עוד >>