מידע נוסף

מפרינט לדיגיטל

ליצור קריאייטיב וקמפיינים מדוייקים בקורס פרסום

העולם לא עובר לדיגיטל – הוא שם כבר מזמן. השינוי העצום והחיים השלמים שנוצרו ברשת (ומגיעים לכל מכשיר) מחייבים את המעצב הגרפי להתאים את עצמו למציאות החדשה. לא עוד עיצוב מודעה בעיתון או שלט חוצות, אלא גם ובעיקר עיצוב למובייל, פרויקטים אינטארקטיביים, אלמנטים דיגיטליים שונים ועוד.

קורס “מפרינט לדיגיטל” מעניק למעצבים את היכולת “לצלול” לעולם החדש, תוך שהם משלבים את הידע הקיים והניסיון העיצובי שלהם ורוכשים כלים מתקדמים וחדשניים לעבודה בסביבה מקוונת: מיסודות העבודה בעולם הדיגיטלי (לעומת הדפוס), דרך אתרי אינטרנט – הבנת המבנה האתרים והדרישות העיצוביות ועד יישומי רשת מתקדמים שונים.

הקורס מתחלק למספר יחידות וכולל גם עבודה בסביבה אינטראקטיבית, מצגות חדשניות, בניית אתרים בממשק נוח ללא תכנות, יצירת אנימציות, עיצוב למובייל ועוד.

משך המסלול:

כחצי
שנה

24
מפגשים

84
שעות

סה”כ משך הקורס: כחצי שנה.
מספר מפגשים: כ-24 מפגשים,
בשעות הבוקר 10:00-13:30  
או בשעות ערב 18:30-22:00

הלימודים ומפגשי התרגול מתקיימים בכיתות העריכה והמחשבים המתקדמות של בית פרוג בבני ברק או בירושלים

המעוניינים להירשם ללימודים במסלול העיצוב פנים, יעברו מבחני קבלה הכוללים ראיון אישי, שמטרתם לוודא את ההתאמה הבסיסית למסלול המבוקש.

קורס תכנות לחרדים

יחידה א'

מעצבים מהבסיס סביבה מקוונת

השימוש בפוטושופ לעיצוב אתרים, סביבת עבודה לאינטרנט בפוטושופ, ייצוא קבצים, עיצוב אתר רספונסיבי, עבודה עם צבעים ופונטים באינטרנט, שילובי תמונות, ממשקים שונים, עבודה בשילוב עם תוכנות אדובי אילוסטרייטור ומיוז.

סביבת עבודה לאינטרנט באילוסטרייטור, ייצוא קבצים ידידותיים למתכנת, יצירת Wireframe, עבודה עם צבעים ופונטים, יצירת ממשקים ועבודה עם תמונות, עבודה נכונה עם פורמט SVG

יחידה ב'

נכנסים לראש שמאחורי האינטרנט

היכרות עם עולמו של המתכנת וקוד הבסיס של האינטרנט, שילוב עם CSS ו-JavaScript, לימוד יכולותיו של הקוד ומגבלותיו. בעבודה עם תוכנת DreamWeaver.

לימוד התוכנה החדשנית והמובילה מבית אדובי לעיצוב ובניית אתרים בממשק המוכר למעצבים וללא התעסקות בקוד. החל מבסיס האתר – מפת אתר ודפי אב; דרך כל הפונקציות הנדרשות – ייבוא קבצים, יצירת אובייקטים גרפייים, עבודה עם טקסטטים, קישורים ועוגנים, תפריטים וגלריות, שילוב וידאו, טפסים ורכיבים מתקדמים, בניית אתר רספונסיבי וקישוריות לרשתות חברתיות; ועד ייצוא הפרויקט השלם והעלאה לשרת.

יחידה ג'

מעצבים בתנועה מכניסים נשמה

לימוד מעמיק של תוכנת אנימייט ליצירת אנימציות לאינטרנט באמצעות HTML5 (במקום תוכנת פלאש שאינה נתמכת כיום): היכרות עם התוכנה והפקודות הבסיסיות; טיפול באובייקטים שונים; עבודה עם מלל; עבודה עם שכבות; שילוב תמונות וקבצים וקטוריים; תזמון תנועה; מושגי יסוד באנימציה; יצירת אנימציות מסוגים שונים – בעת מעבר תנועות, מסלולים ועוד; עבודה עם מסכות; עבודה עם סימבולים שונים; פילטרים; יצירת קוד ופקודות שונות בסרטון; שילוב סאונד ווידאו; ייצוא בפורמט אופטימלי לעבודה נוחה באינטרנט ושילוב עם חבילת התוכנות הקלאסית של אדובי.

יחידה ד'

יוצרים אינטארקטיב שגונב את ההצגה

ביחידה זו ילמדו המשתתפים ליצור מצגות אינטראקטיבות בפורמט PDF Ineractive ומגזינים דיגיטליים – ePUB’S. החל מהגדרת סביבת העבודה המותאמת למסמכים דיגיטליים, דרך יצירת החומרים בפועל – מעברים וקישורים, סימניות ותוכן עניינים, שילוב טפסים, גלריות, שילוב וידאו וסאונד, שילוב אנימציות במסמך והכרת הכלים עבור יצירת אפליקציות, וכלה בייצוא הקבצים בפורמטים שונים בהתאם לצורך (מצגות, אנימציה, מגזין או אפליקציית DPS)

הצטרפו עכשיו למאות בוגרי פרוג מכל רחבי הארץ שהשתלבו בשוק התעסוקה  מהשורה הראשונה כשכירים  או כעצמאים מצליחים!

צרו קשר עוד היום >>

מרצי המסלול