מידע נוסף

איור וציור ממוחשב

לאייר לספרות עיתונות וקומיקס בקורס איור ממוחשב

סטנדרט חדש של התמחות

מבלי להתפשר על רף קבלה

איור הוא אחד מתחומי היצירה הוותיקים ביותר – אם לא הוותיק שבהם. האיור מצריך כישורים אמנותיים אמיתיים, ראייה מרחבית ושימת לב לניואנסים דקים. בשנים האחרונות, עם הקידמה הטכנולוגית, הולך האיור הממוחשב והופך לחלק בלתי נפרד ממקצועות העיצוב וגם המאיירים הבכירים בארץ ובעולם עושים שימוש בכלים ממוחשבים.
מסלול האיור בפרוג משלב הבנה מעמיקה של יסודות האיור ותהליכי הרישום, עבודה עם מגוון חומרים וטכניקות – ותיקות וחדשניות, ושימוש מקצועי בתוכנות האיור המובילות בעולם. הקורס כולל לימוד ותרגול של רישום דמויות, אנטומיה, נפחים, פרספקטיבה, אור וצל, עצמים, קריקטורות, קומיקס ועוד.
בוגרי הקורס משתלבים כמאיירים לעיתונות, בהוצאות לאור, בתעשיית הפרסום ועוד.

סטנדרט חדש של איכות המרצים

מבלי להתפשר על המגוון

סגל ההוראה של מסלול איור וציור ממוחשב מורכב מקבוצה של אמני איור, מומחי ציור דיגיטלי ומרצים מן השורה הראשונה, המעניקים ללומדים הזדמנות לחשיפה והתוודעות אישית אל המקצוענים בתחום.
בין המרצים במסלול ישנם מאיירים ידועי שם ברמה הארצית, מומחים לאמנות דיגיטלית ולתוכנות המקצועיות, קריקטוריסטים ואמני קומיקס מן המובילים בתחומם.

סטנדרט חדש של תוצאות אפקטיביות

מבלי להתפשר על התהליך

מסיימי המסלול בהצלחה יקבלו תעודה מקצועית מבית פרוג שתבטא את הישגיהם לאורך הלימודים, ויחזיקו גם תיק עבודות מגובש, עשיר ומקצועני. אלה יסייעו להם בהשתלבות מיטבית בשוק האיור והציור הממוחשב.
בנוסף, בית פרוג מלווה את בוגריו גם לאחר סיום הלימודים, באמצעות מחלקת השמה הפועלת סביב השעון ומעניקה סיוע וכלים מעשיים למציאת עבודה, כמו גם אפשרויות מגוונות לפרסום וליצירת שיתופי פעולה עסקיים בתחומים שונים.

משך המסלול:

9
חודשים

35
מפגשים

140
שעות

סה”כ משך הקורס: כ-9 חודשים.
מספר מפגשים: כ-35 מפגשים,
בשעות הבוקר 10:00-13:30  
או בשעות ערב 18:30-22:00 
ובנוסף מפגשי תרגול מעשיים מדי שבוע תחת הדרכת מורה מנוסה, כמו גם שעות לשימוש חופשי במחשבים ובציוד

הלימודים ומפגשי התרגול מתקיימים בכיתות העריכה והמחשבים המתקדמות של בית פרוג בבני ברק או בירושלים

המעוניינים להירשם ללימודים במסלול העיצוב פנים, יעברו מבחני קבלה הכוללים ראיון אישי, שמטרתם לוודא את ההתאמה הבסיסית למסלול המבוקש.

קורס תכנות לחרדים

סמסטר א'

תפיסה אמנותית | 56 שעות אקדמיות

סקירת התחום והכרת תהליכי העבודה.

קורס המקנה מיומנות מעשית ומקצועית בעקרונות הרישום, תוך פיתוח יכולת ההבעה האישית והתפיסה האמנותית. במסגרת הקורס נלמדים מגוון נושאים, ביניהם: יסודות האור והצל, פרספקטיבה ותלת מימד, איזומטריה, עצמים ונפחים, רישום דמויות ובעלי חיים, ועוד, תוך התנסות ותרגול שיטתי של רישום בעיפרון.

סמסטר ב'

העט הדיגיטלית | 47 שעות אקדמיות

קורס פוטושופ למאיירים, במסגרתו נמשכת ההיכרות וההעמקה עם סודות ויסודות האיור בכלל והציור הממוחשב בפרט תוך שימוש במגוון כלים טכנולוגיים. את העיפרון והמכחול של הקורס הבסיסי מחליפה כאן העט הדיגיטלית, ובאמצעותה נרכשות שיטות האיור והצביעה בעזרת מחשב כמו גם טיפים וטריקים מתקדמים. באופן מעשי מעניק הקורס כלים לאיור וציור ספרי ילדים ומבוגרים, קומיקסים וקריקטורות.

סמסטר ג'

עריכה במחשב | 60 שעות אקדמיות

מנגה סטודיו היא תוכנה מקצועית חדשנית ומובילה מסוגה בתחום האיור הממוחשב, המיועדת למאיירים ברמה מתקדמת. התוכנה מכילה אפשרויות כמעט אין-סופיות של מברשות, דגמי סקיצות, תבניות מותאמות לקומיקס ועוד, ושליטה בה מעניקה כלים ייחודיים, רבי עוצמה וחסרי תחרות.

ביחידת לימוד זאת נתמקד באיור מתקדם יותר, ובשיפור הציורים והאיורים, נתמקד בעיקר באיורי דמויות החוזרות על עצמן במהלך ספר ובקומיקס, נלמד להכיר את הדמות שלנו לעומק ולבנות את האיורים נכון לאופי הדמות. בשיעורים אלו נתכונן להגשת הפרוייקט הסופי והמסכם של הקורס.

הצטרפו עכשיו למאות בוגרי פרוג מכל רחבי הארץ שהשתלבו במשרדי הפרסום כגרפיקאים מהשורה הראשונה או כעצמאים מצליחים!

צרו קשר עוד היום >>

מלאו את הפרטים בטופס במצורף ונחזור אליכם עם הפרטים המלאים:

מרצי המסלול