מאיר ראש

מאיר ראש, בוגר קורס איור וקורס עיצוב גרפי ותקשורת חזותית במכללת פרוג, שולט בתוכנות אדובי אילוסטרייטור, פוטושופ ואינדיזיין, ומתרגל תוכנות אלו במכללת פרוג. בין עבודותיי תוכלו למצוא: טיפוגרפיה, עיצוב לוגו ומיתוג, עיצוב מודעות פרסום, עימוד ספרים ומגזינים, עיצובים בסגנון יודאיקה, עבודות אמנות בפוטושופ ועוד.
מספר מילים עלי:
 
תורת העיצוב עתיקה היא כימות עולם, האדם מטבעו שואף לעיצוב ולסדר, וכשיש לו סדר נכון בדברים שסביבו ובעולמו הוא הרבה יותר מיושב.
העיצוב הגרפי נועד להעביר מסרים בדרכים שונות, באמצעות טקסטים, באמצעות צבעוניות ובאמצעות הצורניות, כל אלו יחדיו יתחברו לקומפוזיציה מתאימה, כאשר עשינו זאת בצורה הנכונה, הצלחנו להעביר את מה שרצינו. אבל בשביל שנוכל להעביר מסר בצורה הנאותה ביותר, אנחנו חייבים להרגיש את המקום של הצופה מהצד, את האדם הפשוט שמתבונן בעבודה שלנו, מה הוא יבין אם נעצב בצורה כזו, ומה הוא ירגיש כאשר נעצב בצורה אחרת. הבעיה היא שאנחנו נגועים, ומה לעשות, אנחנו לא אוהבים לבקר את העבודות שלנו..
מעצב טוב יציג את העבודות שלו לעיני מעצבים שונים ובעיקר לעיני אנשים-רגילים ויבדוק בשבע עיניים את התגובה שלהם, וכמובן ידע לערוך שינויים והתאמות בעבודה שלו ולקלוע אל המטרה. כל זאת נכון בעיצוב של מיתוג ופרסום, כאן המעצב נצרך לחשוב קדימה על העברת המסר לצופה. אבל יש עוד חלק בעיצוב גרפי, חלק אמנותי יותר, עבודות שמגיעות היישר מנפשו של האמן, מהמקום הכי עמוק שבו, בחלק הזה אי אפשר לערוך שינויים 🙂
 

אשמח לעבוד איתכם, צרו קשר:

אז מה אני חושב על פרוג?

פרוג בשבילי היא כמו בית, צוות של מרצים אלופים ומשקיענים שיודעים לתת תמיד מעבר,

וחווית לימודים עם אווירה חברתית וכיפית.

העבודות שלי:

רוצה לדבר על זה?

נשמח לענות על כל שאלה!

נרשמת!

השם שלך ישתתף בכל ההגרלות הקרובות של מבצע LEVEL UP 26 ואולי כבר בהגרלה הקרובה נראה אותו מתנוסס בראש האתר...

קיץ בריא והרבה הצלחה!

פרוג

בחרת בדרך הנכונה!

אנחנו אוהבים את הרצינות והרצון שלך להתקדם ומחכים כבר להכיר אותך.

בדרך כלל אנו חוזרים תוך כמה שעות אבל גם לנו לפעמים יש עיכובים ועומסים, אז גג יום יומיים ואנחנו איתך.

לא רוצה לחכות?

תמיד אפשר להתקשר אלינו:

077-8048-756 | 08:00-18:00