מכללת פרוג , בני ברק: רח’ ז’בוטינסקי 168 מגדלי שקל   |  ירושלים: רח' שטראוס 3   |  טלפון: 0722201433

לאון סוקולצקי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
צלם אופנה ופרסום, ריטאצ'ר ומעצב גרפי, בעל סטודיו פרטי בת"א. 
מומחה לפוטושופ, בעל תעודת מדריך רשמית של חברת Adobe העולמית (Adobe Certificate Instructor). בעלים ומנהל קריאייטיב של סטודיו בוטיק העוסק בפרסום, מיתוג ותדמית שיווקית. תחומי ההתמחות העיקריים של לאון הם צילום אולפן, אופנה ומוצרים, ועיצוב גרפי של תדמית עסקית, חומרי פרסום, קטלוגים ואריזות למוצרים. בין לקוחות הסטודיו: פריגת, קרלסברג, Secret of youth, להקת ווקה פיפל, תכשיטי Padani, אולפני ברודקאסט ועוד רבים.
לאון הוא צלם רשמי של הפסטיבל הבינלאומי לציורי גוף ואפקטים מיוחדים הנערך באוסטריה, באפריקה ובדרום-קוריאה, מנחה סדנאות צילום ועריכת תמונות. לאון חתום על תמונות שער רבות של מגזינים בארץ ובחו״ל. 
לאון השתתף כמפקח בקרת תמונה בשידורים החיים של אולימפיאדת לונדון 2012 וריו 2016. 
לאון סוקולצקי מלמד צילום סטודיו, פוטושופ ועיצוב גרפי מזה תשע שנים בתכנית "מסע" של סוכנות היהודית ומשרד רה"מ, מורה לעיצוב גרפי במכללת ג'ון ברייס וכן במכללת פרוג סניף בני-ברק וירושלים.
אני ופרוג
כאדם שמקפיד על הפרטים הקטנים, חשוב לי להעביר את הידע שלי בצורה הכי מוקפדת ומלאה שניתן. בבית פרוג מצאתי תלמידים מיוחדים האוהבים ללמוד ופתוחים למידעים חדשים, המוכנים להשקיע ברכישת ידע עדכני, מורכב ורב-רבדים. אני אוהב את היכולת למידה האינסופית של תלמידי פרוג—תלמידות ותלמידים מוכשרים, מלאי רעיונות חדשים. המכללה היא מקום חדיש, מעוצב, שומר על רמה טכנולוגית גבוהה והכי חשוב—מקום שהזמן טס בו, והזמן טס רק כשנהנים.
סגירת תפריט