תהליך הרישום

כל הקודם – זוכה

מעוניינים ללמוד מקצוע לחיים? אוהבים את מקצועות התקשורת החזותית? אוהבים לעצב, ליצור, לשחק עם המילים ולברוא עולם חדש? פרוג – המכללה החרדית למקצועות התקשורת החזותית מציגה את מסלול הרישום והקליטה.

בדיקת רקע:

בטרם תירשמו לאחד ממסלולי הלימוד שלנו, בדקו את עצמכם. האם העיסוק במקצוע הנלמד מתאים לכם ולאופייכם. לא מומלץ למי שאינו מסוגל לשבת שעות ארוכות מול המחשב, ללמוד עיצוב גרפי. מאוד מומלץ למי שאוהב להסתובב בחוץ או להיות בחברת אנשים, ללמוד צילום.

מי שאינו אוהב מספרים ושורות קוד מבלבלות אותו, מוטב שלא יבחר בתכנות. ואילו מי שאוהב לראות כיצד שרטוט הופך למציאות, יבחר בעיצוב פנים. מי ששונא את ריח הדפוס ימנע מלימוד הבא לדפוס ובעל נפש אמנותית שאוהב לתרגם את הדמיון שלו לתמונה, יבחר בקורס רישום, איור וציור.

הבנתם את הרעיון, נכון?

ייעוץ:

אנחנו כאן בפרוג עומדים לרשותכם בכל שאלה ונשמח להעניק לכם ייעוץ בבחירת מסלול הלימודים המתאים עבורכם. לימודים שבסופם תוכלו למצוא עבודה ולהתפרנס בכבוד.

בנוסף, מומלץ להתייעץ עם בני משפחה וחברים ובעיקר עם בוגרים שכבר למדו מקצוע ומתפרנסים ממנו. לא די במציאת עבודה, יש צורך שהעבודה הזו תניב לצד הפרנסה גם סיפוק והנאה. שוב, אנחנו כאן לרשותכם. בנוסף תוכלו להיעזר במרכזי ההכוון השונים שקיימים היום בשוק.

שוב, אל תתביישו לשאול. נשמח לענות לכל שאלה.

רישום:

בשלב הבא, לאחר שהחלטתם מהו מסלול הלימודים המתאים לכם, התקשרו ורשמו את עצמכם ברשימת המועמדים לקורס זה או אחר. הרישום הראשוני אינו כרוך בתשלום. יש למסור את הפרטים הבאים: שם, שם משפחה, מספר זהות או דרכון, גיל, תחום לימודים מבוקש, כתובת וטלפון.

ראיון ומבחן קבלה:

לאחר הרישום ניצור עמכם קשר על מנת לתאם לכם מועד לראיון קבלה. בראיון שנועד לבדוק את מידת התאמתכם למסלול הלימודים ולקורס הנבחר, נוכל לעמוד על מידת סיכוייכם למצוא עבודה בתחום. ברוך ה’ הצלחנו להגיע לאחוז השמה חסר תקדים – יותר מ-90% מבוגרי המכללה מצאו עבודה. את ההצלחה הזו אנו זוקפים למיון והסינון הקפדני שאנו מפעילים לטובת התלמידים.

הכנה ללימודים:

לאחר שעברתם את הראיון ועמדתם בדרישות הסף, כדאי שתתארגנו לקראת הלימודים. ישנם מסלולי לימוד שדורשים רכישת עזרים מסוימים. את הרשימה המלאה לכל קורס (במידת הצורך) תוכלו לקבל במזכירות.

ישנם קורסים שדורשים השלמת ידע טרם תחילת הלימודים. גם כאן, את הפרטים המלאים תוכלו לקבל לאחר אישור הרישום במזכירות. נציין כי אישור הרישום כרוך בתשלום והוא מבטיח את מקומכם בקורס.

שימו לב! חשוב מאוד להשלים את התהליך ברישום שכן מספר התלמידים בכל כיתה מוגבל וניתנת עדיפות למי שהשלים את כל מסלול הרישום. לא נוכל להבטיח את מקומו של מי שהסתפק ברישום הראשוני בלבד.